KURUMSAL

ELIT ısıcam sektöründe geçmişi olan ve gelişen teknoloji ile kendini yeniliyerek, yeni imajıyla faaliyetine devam etmektedir. Firmamız, Isıcam Makinaları ve Isıcam Hatları konusunda yaklasık 26 ülkeye ihracat yapmış olup bu hizmetlerini sizlerle daha da güçlendirip, kalitesini arttırmak için yeni yerinde, yeni imajıyla faaliyetine hız vermiştir.

ELIT genç ve dinamik kadrosuyla 24 saat hizmeti kendine görev edinmiş bir firmadır. Bünyesinde bulundurduğu uzman makina mühendisleri ve uzman satıs ekibiyle siz müşterilerimizin en iyi hizmeti alması konusunda çalışmalarını her ortamda hızlandırmış ve teknik servis sıkıntısını ortadan kaldırmıştır.

ELIT Isıcam (çift cam) imalatında kullanılan, Otomatik Cam Kesim Masaları, Dikey ve Yatay Cam Yıkama Makinaları, Isıcam Üretim Hatları ve diğer yardımcı makinaların imalatını yapmaktadır. Ayrıca ısıcam üretiminde kullanılan, Isıcam Sarf Malzemeleri, Butilli ve butilsiz Isıcam Çıtaları ve kimyasal malzemelerin de satışını yapmaktadır.

ELIT bir ürünün veya hizmetin rakip ürün ve hizmetlerden ayrıştırılması, tüketicilere sürekli ve yüksek bir kalite güvencesi verilebilmesi için markalaşmanın önemini benimsemiştir.

ELIT müşterilerinin yenilenen ihtiyaçlarını belirlemek ve bunları karşılamaya yönelik iş modelleri geliştirip diğer yandan da kurumsal felsefenin doğru ve yaygın bir şekilde algılanmasını sağlamak için sürekli yeni yatırımlar yapmaktadır.

ELIT tüm müşterilerine eşit hizmet vermeyi prensip edinmiş ve uzun sürecek iş birliktelikleri kurmayı hedeflemiştir.

COPYRIGHT © 2012 ¬ ELIT MACHINE ¬ BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR ¬ TASARIM VE YAZILIM - GLOBAL MEDYA